رضایت‌نامه‌ها

با سلام وخدا قوت نرم افزار دارای کاربری آسان با امکانات خیلی خوب است…

مهدی خانی

نزدیک به 10 سال از این نرم افزار استفاده کرده ام و بسیار رضایت بخش بوده است. ممنون از همه ی زحمات شما بزرگواران.

کارگر
ذهن برتر

چندین سال است که برای انتخاب رشته از نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده می کنم که در تمام این سالها از همه لحاظ راضی هستم بجز بخش تخفیف خرید نرم افزار توستط مشتریان قدیمی
موفق باشید

زینلی
همیار

نرم افزار فرهیختگان شریف اگر توسط مشاور مجرب به کار گرفته شود فوق العاده راه گشاست قابلیت های نرم افزار موجب شده راهی برای انتخاب رشته عالی برای مشاوران باز شود.

نوروزی
مرکز مشاوره آشنا

با 23 سال تجربه در امر انتخاب رشته، امسال برای چهارمین سال پیاپی با فرهیختگان شریف همکاری داشتم. نتها نرم افزاری است که به آن اعتقاد کامل دارم. در برخی از موارد انتخاب رشته خروجی خوش بینانه به نظر میرسد.
پیشنهاد میکنم کسانی که این نرم افزار را تهیه میکنند حتما از قابلیت مشاور یار استفاده کنند. و تجربه خود را برای استفاده نکردن از این قابلیت بهانه قرار ندهند.

کاوه عباس نژاد
دبیر ریاضی

با نام و یادخدا
طی سالیانی که افتخار همکاری با موسسه فرهیختگان شریف را داشته ام همیشه پشتیبانی خوبی داشته اند و نرم افزار همیشه به روز و با کیفیت عالی بوده است از زحمات شما بزرگواران سپاسگزارم.

صفوی

خسته نباشید-کیفیت پاسخ گویی واقعا عالی بودو هر موقع که با مشکلی ،چه در نحوه تهیه،چه در نصب و چه در سایر موارد روبه رو بودم به خوبی پاسخ گو بودید. امیدوارم در سال بعد نیز همچون سال های گذشته بتوانیم از ابن نرم افزار استفاده نماییم.

بنی جمالی

به موقع

محترمانه و رضایت بخش

بروزرسانی سریع

مولود

این نرم افزار برنامه ای دقیق و سنجیده و بسیار کارساز میباشد.بنده از استفاده ی این نرم افزار بسیار راضی هستم و به شما هم توصیه میکنم.

سعید قریب زاده
آموزشگاه اندیشه

نرم افزار بسیار خوب و جامع طراحی شده است.

رضا گنج خانلو

استفاده از نرم افزار فرهیختگان شریف برای کسانی که با الفبای انتخاب رشته آشنا باشند بسیار مفید است اینجانب که بیش از 25 سال به صورت تخصصی در انتخاب رشته کار میکنم به یقین این نرم افزار را بهترین نرم افزاری میشناسم که به کاربر در سرعت و دقت عمل کمک میکند.لازم به ذکر است هوش و ذکاوت اسفاده از این نرم افزار به دقت و تجربه کاربر نیز بستگی دارد
-یافتن کد رشته ها با احتمالهای مختلف برای هر داوطلب مفید است
-تنوع در خروجی داده ها برحسب الفبایی یا احتمال قبولی عالی است
-یافتن یک یا چند رشته خاص در حوزه انتخابی کاربرد خوبی دارد
-خروجی همزمان رشته های با آزمون و بدون آزمون سرعت و دقت را افزایش می دهد
-هوشمند بودن نرم افزار برای افراد کم تجربه باعث میشود رشته شهرهای مفید را در صدر رشته ها پیشنهاد کند
-بروز رسانی همزمان با تغییرات سازمان سنجش به کاربر کمک زیادی میکند

ایوب شمس
مشاور تحصیلی

انتخاب رشتە صحیح مکمل تلاشهای داوطلبان کنکورمیباشدو میتواندنقش اساسی برای ادامه تحصیل رامهیاکند.اینجانب بیش از بیست سال انتخاب رشته راانجام داده ام ودر پنج سال اخیراز نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده کرده ام وبنابه دلایل زیرآنرابهترین ابزارممکن تاییدمی کنم؛1.تنها نرم افزار ممکن موجود دربازاررقابتی است که آبدیت آن بروز میباشدوجدیدترین تغییرات سازمان سنجش درآن اعمال میگردد.2.درانتخاب رشته شاخصهای واقعی از جمله رتبه وتراز زیرگروه ،رتبه منطقه،تراز ورتبه کشوری مورد توجه میباشد3. علاقە ومحدودیت های داوطلب را به راحتی میتوان در ان اجرانمود.4.امکان دسترسی مجددبەاطلاعات هر داوطلب وویرایش به سهولت انجام می شود.5.امکان انتخاب رشتە دررشتە های باکنکور ؛بااستفادە از سوابق تحصیلی ودانشگاه آزاددر آن پیشبینی شده است.
مهمترین اصل نیز رضایت متقاضیان است که بعد از انتخاب رشته قابل درک است.
استفاده از این نرم افزار رابه کلیه داوطلبان پیشنهاد میکنم.

سید طاهر حسینی
بوکان آموزشگاه خیام

– ويژگي هاي ممتاز نرم افزار مشاوريار از ديدگاه اينجانب :
1- كاربري آسان محيط نرم افزار و سهولت دسترسي
2- رضايت حداكثري كنكوري ها پس از اعلام نتايج نهايي
3- ارسال پيشاپيش پيامك هاي اطلاع رساني از شركت
4- پاسخگويي پيوسته كارشناسان واحد پشتيباني
– پيشنهادات:
1-  تقويت بخش هاي داخلي نرم افزار و سيستم بروز رساني
2-  تقويت امكانات ويرايشي و گرافيكي

دكتر آقابيگي
مدرس دانشگاه

نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف بسیار مناسب بود و از دقت نسبتا بالایی در زمینه های مختلف برخوردار بود. به ویژه داوطلبینی که با این نرم افزار انتخاب رشته مجازی شدند کاملا راضی بودند. امید است انشاا… در سالهای آینده شاهد ارتقاء کیفی این نرم افزار باشیم.

حسینی شریف
موسسه جوادالائمه (ع)

بنده ۱۰ساله که ازین نرم‌افزار استفاده میکنم. بسیار عالی و کاربردی می باشد، سپاسگزار از لطف شما دوستان عزیز

سید احمد اسفندیاری
موسسه همراز

با توجه به اینکه مدت 6 سال است از این نرم افزار استفاده میکنم در مقایسه با سایر نرم افزار ها از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و رضایت بخش است. امیدوارم در این مسیر موفق باشید!

طالبی
موسسه محرم راز

بهترین بخش نرم افزار جهت مشاورین عزیز بخش مشاور یار هست که به راحتی دفترچه کنکور با تمام جزییات و آیتمهای انتخابی در دسترس است

محمد شاقاسی
گزینه2

قابلیت تفکیک سریع اولویت ها و رشته ها با توجه به درخواست دانش آموز و نظر مشاور، جدول تحلیل آماری و بخش مشاور یار به همراه پشیبانی جامع از ویژگی های این نرم افزار می باشد
امیدورام با بهره گیری از ایده ها و نظرات کاربران این سامانه انتخاب رشته هر سال بهتر بشه …

ایرانی
آموزشگاه کنکور فاطمه الزهراء (س)

نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف را می توانم به عنوان یک نرم افزار مطمئن جهت انتخاب رشته به همه ی همکاران شاغل در حوزه آموزش و کنکور پیشنهاد دهم.

شاهرخی
گاج خرم آباد

سلام
و تشکر از حرکت مفید و کارشناسانه و با مسئولیت پذیری کامل شما عزیزان.

با بهترین دعاها نثارتان.

پاک نیا
شرکت آمایشهای زیست آکام