رضایت‌نامه‌ها

استفاده از نرم افزار فرهیختگان شریف برای کسانی که با الفبای انتخاب رشته آشنا باشند بسیار مفید است اینجانب که بیش از 25 سال به صورت تخصصی در انتخاب رشته کار میکنم به یقین این نرم افزار را بهترین نرم افزاری میشناسم که به کاربر در سرعت و دقت عمل کمک میکند.لازم به ذکر است هوش و ذکاوت اسفاده از این نرم افزار به دقت و تجربه کاربر نیز بستگی دارد -یافتن کد رشته ها با احتمالهای مختلف برای هر داوطلب مفید است -تنوع در خروجی داده ها برحسب الفبایی یا احتمال قبولی عالی است -یافتن یک یا چند رشته خاص در حوزه انتخابی کاربرد خوبی دارد -خروجی همزمان رشته های با آزمون و بدون آزمون سرعت و دقت را افزایش می دهد -هوشمند بودن نرم افزار برای افراد کم تجربه باعث میشود رشته شهرهای مفید را در صدر رشته ها پیشنهاد کند -بروز رسانی همزمان با تغییرات سازمان سنجش به کاربر کمک زیادی میکند

ایوب شمس - مشاور تحصیلی

انتخاب رشتە صحیح مکمل تلاشهای داوطلبان کنکورمیباشدو میتواندنقش اساسی برای ادامه تحصیل رامهیاکند.اینجانب بیش از بیست سال انتخاب رشته راانجام داده ام ودر پنج سال اخیراز نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده کرده ام وبنابه دلایل زیرآنرابهترین ابزارممکن تاییدمی کنم؛1.تنها نرم افزار ممکن موجود دربازاررقابتی است که آبدیت آن بروز میباشدوجدیدترین تغییرات سازمان سنجش درآن اعمال میگردد.2.درانتخاب رشته شاخصهای واقعی از جمله رتبه وتراز زیرگروه ،رتبه منطقه،تراز ورتبه کشوری مورد توجه میباشد3. علاقە ومحدودیت های داوطلب را به راحتی میتوان در ان اجرانمود.4.امکان دسترسی مجددبەاطلاعات هر داوطلب وویرایش به سهولت انجام می شود.5.امکان انتخاب رشتە دررشتە های باکنکور ؛بااستفادە از سوابق تحصیلی ودانشگاه آزاددر آن پیشبینی شده است. مهمترین اصل نیز رضایت متقاضیان است که بعد از انتخاب رشته قابل درک است. استفاده از این نرم افزار رابه کلیه داوطلبان پیشنهاد میکنم.

سید طاهر حسینی - بوکان آموزشگاه خیام

- ويژگي هاي ممتاز نرم افزار مشاوريار از ديدگاه اينجانب : 1- كاربري آسان محيط نرم افزار و سهولت دسترسي 2- رضايت حداكثري كنكوري ها پس از اعلام نتايج نهايي 3- ارسال پيشاپيش پيامك هاي اطلاع رساني از شركت 4- پاسخگويي پيوسته كارشناسان واحد پشتيباني - پيشنهادات: 1- تقويت بخش هاي داخلي نرم افزار و سيستم بروز رساني 2- تقويت امكانات ويرايشي و گرافيكي

دكتر آقابيگي - مدرس دانشگاه

نرم افزار فرهیختگان شریف اگر توسط مشاور مجرب به کار گرفته شود فوق العاده راه گشاست قابلیت های نرم افزار موجب شده راهی برای انتخاب رشته عالی برای مشاوران باز شود.

نوروزی - مرکز مشاوره آشنا

چندین سال است که برای انتخاب رشته از نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده می کنم که در تمام این سالها از همه لحاظ راضی هستم بجز بخش تخفیف خرید نرم افزار توستط مشتریان قدیمی موفق باشید

زینلی - همیار

با 23 سال تجربه در امر انتخاب رشته، امسال برای چهارمین سال پیاپی با فرهیختگان شریف همکاری داشتم. نتها نرم افزاری است که به آن اعتقاد کامل دارم. در برخی از موارد انتخاب رشته خروجی خوش بینانه به نظر میرسد. پیشنهاد میکنم کسانی که این نرم افزار را تهیه میکنند حتما از قابلیت مشاور یار استفاده کنند. و تجربه خود را برای استفاده نکردن از این قابلیت بهانه قرار ندهند.

کاوه عباس نژاد - دبیر ریاضی

خسته نباشید-کیفیت پاسخ گویی واقعا عالی بودو هر موقع که با مشکلی ،چه در نحوه تهیه،چه در نصب و چه در سایر موارد روبه رو بودم به خوبی پاسخ گو بودید. امیدوارم در سال بعد نیز همچون سال های گذشته بتوانیم از ابن نرم افزار استفاده نماییم.

بنی جمالی

با نام و یادخدا طی سالیانی که افتخار همکاری با موسسه فرهیختگان شریف را داشته ام همیشه پشتیبانی خوبی داشته اند و نرم افزار همیشه به روز و با کیفیت عالی بوده است از زحمات شما بزرگواران سپاسگزارم.

صفوی

با توجه به اینکه مدت 6 سال است از این نرم افزار استفاده میکنم در مقایسه با سایر نرم افزار ها از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و رضایت بخش است. امیدوارم در این مسیر موفق باشید!

طالبی - موسسه محرم راز

با سلام وخدا قوت نرم افزار دارای کاربری آسان با امکانات خیلی خوب است.

مهدی خانی - کارشناسی مشاوره

نزدیک به 10 سال از این نرم افزار استفاده کرده ام و بسیار رضایت بخش بوده است. ممنون از همه ی زحمات شما بزرگواران.

کارگر - ذهن برتر

به موقع محترمانه و رضایت بخش بروزرسانی سریع

مولود

این نرم افزار برنامه ای دقیق و سنجیده و بسیار کارساز میباشد.بنده از استفاده ی این نرم افزار بسیار راضی هستم و به شما هم توصیه میکنم.

سعید قریب زاده - آموزشگاه اندیشه

نرم افزار بسیار خوب و جامع طراحی شده است.

رضا گنج خانلو

بنده برای چندمین سال پیاپی میباشد که از نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده مینمایم و کاملا راضی هستم آرزوی موفقیت بیش از پیش برای همه شما عزیزان دارم


نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف بسیار مناسب بود و از دقت نسبتا بالایی در زمینه های مختلف برخوردار بود. به ویژه داوطلبینی که با این نرم افزار انتخاب رشته مجازی شدند کاملا راضی بودند. امید است انشاا... در سالهای آینده شاهد ارتقاء کیفی این نرم افزار باشیم.

حسینی شریف - موسسه جوادالائمه (ع)

بنده ۱۰ساله که ازین نرم‌افزار استفاده میکنم. بسیار عالی و کاربردی می باشد، سپاسگزار از لطف شما دوستان عزیز

سید احمد اسفندیاری - موسسه همراز

با سلام نرم افزار کاملا به روز بود و پشتیبانی عالی انجام شد. ممنون از زحمات مسعولین و پشتیبانان فرهیختگان شریف


با سلام و خسته نباشيد دو سال است كه با اين نرم افزار امكان انتخاب رشته اي معقول و منطقي از سوي ما براي داوطلبانمان فراهم شده است و از اين رو لازم مي بينم از تلاش شما بزرگواران تشكر نمايم.


با سلام و احترام تشکر از خدمات و پشتیبانی خوبی که توسط شما صورت می پذیرد. در خصوص نرم افزار امسالتون اطلاع رسانی فرمایید.


جا دارد تمام قد در برابر زحمات و تلاش های بی وقفه ی یکایک گردآورندگان این اثر پر بار و بسیار مفید در راستای تعیین سرنوشت داوطلبان، به جهت ارائه ی نگاه منطقی و مشخص نمودن مسیر و نیز در دسترس بودن و پرحوصلگی دست اندرکاران آن مجموعه ی گرانقدر، از جای ایستاد و سر تعظیم فرود آورد.


توفیقی است که حدود 7 سال از خدمات ناب شما استفاده میکنم. زحمات و هنرنماییِ تمامیِ پرسنل ستودنی و قابل احترام است اما به طور ویژه از مدیریت که با صبر و شکیباییِ بی مرز خودشون همواره کمک ها و رهنمود های شایانی ارائه داشتند،قدردانی میکنم.


سال گذشته از نرم افزار شما استفاده کردم به دلایل زیر پسندیدم: راه مانور با آن زیاد است، چیدمان را خفظ می کند، درصد خطای آن کم است، پشتیبانی کادرش خوب است، نیاز به آمدورفت نیست و از طریق اینترنت بزوزرسانی میشود، زود اصلاحیه سازمان سنجش را عملی می کنند.